Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Lasek Brzozowy

Lasek Brzozowy, Izabelin-Dziekanówek, mazowieckie

  • 1 900 000 zł
  • 225 m²
  • 8 444,44 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Kostro

Skontaktuj się

Dom, ul. Lasek Brzozowy

Lasek Brzozowy, Izabelin-Dziekanówek, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 900 000 zł

225 m²

8 444,44 zł/m²

Dom, ul. Lasek Brzozowy

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 900 000 zł 225 m² 8 444,44 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
190 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2011

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

190 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2011

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 900 000 zł (8 444,44 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 225 m² (200 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi, 4 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2011
  •   materiał budowy: pustak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 190 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, zmywarka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 749/19413/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 225 m², położony w kameralnej części Izabelina-Dziekanówka, gm. Czosnów, powiat nowodworski, woj. mazowieckie. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 190 m² i stanowi idealną propozycję dla rodzin poszukujących komfortu, wysokiego standardu oraz bliskości natury z szybkim dojazdem do Warszawy. (...)

Agent

Rafał Kostro

576 988...

576 988 855

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości